Farní možnosti v čase koronavirových omezení

Vzhledem k tomu, že už pár týdnů žijeme jako farnost bez většího osobního kontaktu, asi stojí za to aktualizovat pár informací pro ty, kdo nemají možnost sledovat ohlášky:

1. nedělní mše sv. v 10h jsou a budou přenášené bílovickou televizí (a na jejím youtube kanálu) až do konce omezení (dnes očekávaného 8. června)
  2. tento týden jsou mimo to mše v pátek v 19h (první pátek v měsíci), poté Modlitba zpěvem od 20 do 21h, a v sobotu ráno v 7h (první sobota v měsíci)
  3. podle nedělních ohlášek se od 27. dubna může bohoslužeb účastnit nejvýše 15 osob, od 11. května by to mohlo být 30 osob a od 25. května maximálně 50 osob, a to za dodržení hygienických pravidel či rozestupů platných kvůli šíření koronaviru, konec omezení 8. června,
  4. každou neděli po mši sv. až do 12h je otec Pavel v kostele k dispozici a můžeme přijmout Eucharistii
  5. kostel je otevřený prakticky každý den, a to po celý den, pro soukromou krátkou adoraci – využijte (samozřejmě při zachovávání platných omezení)
  6. pokud nebude určeno a oznámeno jinak, tak regulaci a pravidla účasti, na které se možná ptáte, určuje pan farář

!!! Tato zpráva už neodpovídá současným opatřením. Aktualizace stavu v novějších zprávách.