Večery s Biblí

Na jaře 2015 jsme začali připravovat společná setkání při čtení Bible.

Máme příležitost setkat se uprostřed pracovního týdne ve farní klubovně při společném čtení Písma. Setkání trvá hodinu a půl. Čteme texty, které uslyšíme v liturgii nejbližší neděli. Hlavně evangelium.

První „Večer s Biblí“ ve čtvrtek 19. března 2015 v 19 hod. ve farní klubovně. Od roku 2018 jsou setkání ve středu.

Po prázdninách začínáme ve středu 26. září 2018 a setkání (minimálně do konce roku) budou každou středu.

V době letních prázdnin se Večery s Biblí nekonají. Začínáme opět v září. Termíny budou včas oznámeny.

Podoba setkání je nenáročná a nevyžaduje žádné větší znalosti Bible nebo velkou zkušenost ve víře. Pro všechny, kdo chtějí společně číst Písmo a také mu lépe rozumět. Každý jsme jiný a Bůh ke každému z nás také jinak mluví. Můžeme se tak navzájem obohatit. Nejde ale o diskuzi nad Písmem.

Jste srdečně zváni. Přijít můžete bez ohlášení a pozvánku můžete předat dál. Pokud Vás zajímá víc, neváhejte se zeptat.

Pro vlastní přípravu na čtení Bible doporučujeme: