Biblické hodiny

Moravsko-slezská křesťanská akademie, regionální pobočka Bílovice nad Svitavou, zve na EKUMENICKÉ BIBLICKÉ HODINY. Společně čteme a přemýšlíme nad evangeliem podle Marka. Setkání vede Pavel Kašpar, emeritní farář Českobratrské církve evangelické, od 17. února 2019 každé úterý v 19 hod. ve farní klubovně nebo ve farním sále (Tyršova 413) v Bílovicích nad Svitavou.

Jste srdečně zváni. Přijít můžete bez ohlášení a pozvánku můžete předat dál. Pokud Vás zajímá víc, neváhejte se zeptat.

AKTUÁLNĚ: Ekumenické biblické hodiny pod vedením Pavla Kašpara, emeritního faráře Českobratrské církve evangelické, budou pokračovat od 8. října 2019 každé úterý v 19 hod. na bílovické faře. Při prvních hodinách dokončíme Markovo evangelium (kapitoly 14 až 16, tj. pašije a velikonoční zvěst) a následně se budeme věnovat evangeliu podle Lukáše.

Pro vlastní přípravu na čtení Bible doporučujeme: