Biblické hodiny

Česká křesťanská akademie, regionální pobočka Bílovice nad Svitavou, zve na EKUMENICKÉ BIBLICKÉ HODINY. Společně čteme a přemýšlíme nad texty evangelií. Setkání vede Pavel Kašpar, emeritní farář Českobratrské církve evangelické, od 17. února 2019 každé úterý v 19 hod. ve farní klubovně nebo ve farním sále (Tyršova 413) v Bílovicích nad Svitavou.

Jste srdečně zváni. Přijít můžete bez ohlášení a pozvánku můžete předat dál. Pokud Vás zajímá víc, neváhejte se zeptat.

AKTUÁLNĚ: Ekumenické biblické hodiny pod vedením Pavla Kašpara, emeritního faráře Českobratrské církve evangelické, pokračují od 29. září 2020 každé úterý v 19 hod. na bílovické faře, případně v klubovně. Věnujeme se evangeliu podle Lukáše.

Pro vlastní přípravu na čtení Bible doporučujeme:

Dřívější pozvánky: