(Bílovický Zpravodaj) Slova vánoční

Bílovický Zpravodaj č. 4/2019 přinesl i příspěvek P. Pavla Lazárka, který je současně vánočním a novoročním přáním všem občanům Bílovic.

Ani při všech těch vánočních starostech a radostech, při světle vánočních svíček a dětských očí, bychom neměli na něco zapomínat: o Vánocích slaví křesťané po celém světě narození Ježíše Krista. Tehdy před dvěma tisíci léty vstoupilo do lidských dějin něco zcela zvláštního, vzácného, jedinečného – jako výzva celému lidstvu. I naše letošní Vánoce by měly být něčím vzácným, zvláštním, byť se v našem životě opakují už kdoví po kolikáté. Přeji všem lidem dobré vůle šťastné a požehnané svátky vánoční, víru, zdraví, dobré sousedy, přátele a mnoho důvodu k radosti v nadcházejícím roce.

PAVEL LAZÁREK, FARÁŘ BÍLOVICKÉ FARNOSTI, KOSTELA SV. CYRILA A METODĚJE