Život v Duchu – farní obnova v Duchu svatém od října

Zveme na obnovu v Duchu svatém, která se v následujících měsících uskuteční v naší farnosti v Bílovicích nad Svitavou.
V neděli 15. září budeme mít možnost si na závěr mše sv. poslechnout svědectví z jednoho z minulých seminářů. A samozřejmě si i o obnově promluvit a dovědět se víc.
Pro účast se vyžaduje přihlášení. Přihlaste se co nejdřív. Stojí to za to.

Seminář Život v Duchu (podle P. Ernsta Sieverse)
Osmitýdenní obnova pro ty, kteří chtějí prohloubit svůj vztah k Ježíši Kristu a najít svá obdarování pro život v plnosti.
První setkání ve čtvrtek 10. 10. 2019 v 18:30 hod.
Další setkání vždy ve čtvrtek v 18:30 hod. v těchto termínech:
17. 10., 24. 10., 31. 10., 7. 11., 21. 11., 28. 11., 5. 12., 12. 12. a 19. 12. 2019
Mimořádná setkání:
– neděle 3. 11.
– neděle 1. 12.

Seminář povede P. Petr Beneš. Každý čtvrteční večer se skládá z promluvy, po kterém následuje sdílení a modlitba ve skupinkách. Večerní setkání by měla trvat přibližně 90 minut.
Seminář lze absolvovat pouze jako celý, nejde se účastnit jen několika vybraných večerů. Obnova klade také důraz na osobní čas, který je potřeba také každý den věnovat osobní modlitbě. Dvě mimořádná setkání v neděli jsou vyhrazena pro bohoslužbu smíření a pro bohoslužbu vylití Ducha svatého.
Účast na semináři je bezplatná. Pokud přispějete na energie, budeme rádi.

Přihlaste se a přijďte na úvodní setkání ve čtvrtek 10. října.

Přihlásit se můžete zde (do 2. října): https://forms.gle/LK9TzRP6x8XoaC4u6

Nechat vzkaz