Ohlédnutí za koncerty v roce 2018

Zkuste spočítat, kolik se v uplynulém roce konalo v bílovickém kostele koncertů? Pokud dobře počítám, tak devět. A většinou šlo o výjimečné a nezapomenutelné události, které si získaly pozornost nejen u bílovické veřejnosti, ale přilákaly návštěvníky z Brna, okolních, ale i vzdálenějších obcí. A to je při konkurenci kulturní nabídky blízké brněnské metropole samo o sobě pozoruhodné.

V předvánočním čase, v neděli 16. prosince na závěr mše sv., paní Marie Vacová poděkovala všem, kteří přispěli k úspěšné realizaci všech koncertů. Je to právě ona, kdo se o přípravu koncertů stará, a tedy hlavní poděkování patří právě jí. Jsme rádi, že se kostel sv. Cyrila a Metoděje v Bílovicích nad Svitavou v posledních letech stal stabilním hostitelem pestré škály hudebních koncertů. V následujících měsících se určitě můžeme těšit na další. Za všechnu usilovnou organizační práci velké díky paní Marii a všem, kteří jí pomáháte.

(foto z květnového koncertu Jany Bouškové)

Nechat vzkaz

*