Školní rok končí, prázdniny začínají

A je to tady. Vysvědčení jsou rozdána. Čtvrtek 30. června a školní rok je minulostí. Začínají prázdniny. Na dětské mši sv. se sešlo nebývale mnoho dětí. Lenka si pro ně připravila pohádku, do které se všichni mohli zapojit. „Já se mám, já jsem nejšťastnější člověk na světě…“ A z čeho máte radost vy? Měnili byste? Požehnání na prázdniny, ať nás všechny Pán chrání při všem, co budeme dělat. Ať si skutečně odpočineme a načerpáme nové síly. A také naopak přání všeho dobrého otci Jaroslavovi do nové farnosti, kam brzy půjde. A pak už hurá na farní zahradu, opékat špekáčky, hrát si, hrát a zpívat… A taky dětská „kolaudace“ podkrovních prostor klubovny nedávno dokončených. Kdo z dětí chtěl, mohl zůstat a nocovat právě zde. A zájem byl velký.

Přejeme všem hezké léto.

detska_mse

detska_mse_2

taborak

 

Nechat vzkaz

*