Kurz Alfa zve opět (ale nejenom) na večeři

Tak je to tady. Po tříleté přestávce se opět scházíme na kurzu Alfa. Zveme všechny, kdo hledájí odpovědi na důležité otázky o smyslu života. Cyklus 10+2 večerů nabízí svobodný prostor k poznání základních otázek křesťanství. Každý čtvrtek je připravena dobrá večeře, chvíle na písničky i trochu humoru, promluva na téma večera a po kávě a zákusku i diskusní skupinky. Žádná otázka není špatná. Příležitost k seznámení a porozumnění tomu, čemu křesťané opravdu věří. Na úvodním večeru 19. ledna se farní sál docela hezky zaplnil a Radovan Voříšek ve své přednášce mimo jiné vysvětlil, že život získává zcela novou pobobu, pokud začneme poznávat Boha a to, jaký skutečně je. Pozvánka na následující večery. Přidat se můžete až do třetího večera. Škoda přijít o některé z témat.

Komentáře jsou zablokovány.