Advent a roráty

Začala adventní doba a s ní i ranní mše při svíčkách (roráty), vždy ve středu v 6:45 hod. a v sobotu v 7:00 hod. Pro děti pak následuje na faře snídaně (před odchodem do školy). V sobotu pak tvořivé dílničky.

Vedle toho je připravena v kostele adventní hra pro děti i dospělé, která nám všem může pomocí drobných úkolů pomoci napravovat pošramocené vztahy nebo prohlubovat ty dobré. V kostele je k dispozici ještě několik brožurek „Průvodce adventem“, tak využijte. Jedná se o drobné zamyšlení a Boží slovo na každý den adventu.

V sobotu 11. prosince se od 17 do 19h konala v bílovickém kostele adventní obnova. Mezi dvěma promluvami otce Pavla byla příležitost k adoraci před Nejsvětější svátostí a po celý večer také příležitost přijmout svátost smíření.