Opět omezení podle 5. stupně PES

Vláda ČR schválila s účinností od 27. prosince 2020 přechod na pátý stupeň systému PES, kterým se mění počet účastníků bohoslužeb pouze na 10 % míst k sezení, přičemž účastníci dodržují minimální rozestupy 2 metry (mezi účastníky sedícími v jedné řad sedadel), před vstupem do vnitřního prostoru si dezinfikují ruce, nedochází k podávání ruky při pozdravení pokoje a v rámci shromáždění nedochází k hromadnému zpěvu. Bohoslužby proto budou streamované.

Vzhledem k epidemiologické situaci budou v následujícím týdnu mše svaté na Nový rok a v neděli přenášené online. Jednotlivé úmysly ze zrušených mší svatých odsloužím soukromě v tomto týdnu. Na Nový rok bude přenos mše svaté v 9.30 z Adamova od Světelského oltáře. V neděli 3. ledna z Bílovic a v neděli 10. ledna z Babic, přenos bude vždy v 9.30 hod. Možnost přijmout svaté přijímání bude v jednotlivých farnostech vždy o neděli a slavnostech dopoledne.

Nechat vzkaz

*