Nová okna a probíhající práce v kostele

V roce 2020 se podařilo ve spolupráci s obcí pořídit tři nová okna presbytáře, samotné okenní rámy jsou předpokladem k následné realizaci vitráží, které by se měly instalovat v následném roce 2021. Návrh vitráží, starý nejméně 50 let, byl bílovickým malířem Bohumírem Matalem navržený přímo pro náš bílovický kostel.

Zároveň s instalací nových oken probíhá restaurování hlavního oltáře, změna osvětlení lodě kostela, úprava ozvučení a výmalba celého kostela.

Vzhledem k výpadku příjmů kostelních sbírek prosím o podporu probíhajících prací, přispět můžete v kostele do kasiček nebo zaslat peníze na účet farnosti č. 2024391359/0800. Dárce si zároveň poskytnutý dar může odečíst ze základu daně.

Předem děkuji za každou pomoc, modlitbu i finanční přispění.

Pavel Lazárek, farář

 

 

Nechat vzkaz

*