Tučňáci na arše

Po roce jsme opět v našem kostele mohli přivítat Jana Horáka.  Kostel se v neděli 29. září večer vcelku zaplnil, malí i velcí diváci se těšili, takže jedinečné představení Tučňáci na arše mohlo začít. A kdo přišel, nelitoval. One-man show o třech tučňácích, o Noemově arše a o tom, že Pánaboha si můžeme představovat jak chceme, ale do kufru se nacpat nedá. Vtipné, poučné, pestré. Zasmáli jsme se a ti větší si odnesli domů i celou řadu podnětů k zamyšlení. Během šedesáti minut jsme se mohli setkat s celou řadou lidských představ o Bohu. A vlastně i o nás lidech. A jak si představujete Boha vy? Nutno opět pomyslně smeknout před hereckým výkonem protagonisty.