Červenec a srpen 2019 – kalendář akcí ve farnosti

Přinášíme nabídku událostí, které farnost pořádá nebo na které chce upozornit. Těšíme se na setkání s vámi na některé z nich. Tentokrát události během letních prázdninových měsíců 2019.

• 4. – 5. července 2019: Dny lidí dobré vůle na Velehradě;
  • Pátek 5. července 2019: Slavnost sv. Cyrila a Meroděje, slovanských věrozvěstů, patronů bílovického kostela – Spolek Živá tradice pro Bílovice a bílovická farnost zvou na oslavu svátku svatých Cyrila a Metoděje, patronů našeho bílovického kostela. Slavnost bude zahájena v 10h bohoslužbou v kostele. Po mši sv. následuje program na farní zahradě. Občerstvení včetně grilování zajištěno. Můžete se také těšit na cimbálovou muziku. Akce je pořádána s podporou Obce Bílovice nad Svitavou.

• 6. – 20. července 2019: Skaut – letní tábor kluků – tábořiště Rybník;
  • 10.–14. července 2019: Katolická charismatická konference – v Brně na Výstavišti;

• 13. – 27. července 2019: Skaut – letní tábor dívek – tábořiště Žižkovo Pole;
  • Čtvrtek 22. srpna 2019: „Ostrůvek“ – v 18 hod. pravděpodobně opět na zahrádce Obecní hospody;
  • 22. – 24. srpna 2019: UNITED – křesťanský multižánrový festival ve Vsetíně;
  • 24. – 31. srpna 2019: Letní dovolená rodin v Cizkrajově – bližší info Martin Tomášek.
  • Sobota 31. srpna 2019: Diecézní pouť rodin – „Rozdávej pokoj a naději“ – ve Žďáru nad Sázavou, pořádá CRSP;

Dlouhodobější výhled událostí v Kalendáři událostí.

Nechat vzkaz