Letní charitní sbírka

Děkujeme všem, kteří během června a července přispěli do sbírky, ať už hračkami nebo obuví a oblečením. Sbírku v tomto období pořádáme už tradičně každý rok a zdá se, že v Bílovicích a okolí roste zájem pomáhat. Věci, které lidé věnují, tak mohou pomáhat dál těm, kteří by si je ve své nouzi pořídit nemohli. Množství takto získaných darů je rok od roku větší a větší. Tentokrát už nebylo možné vše odvézt jedním, byť velkým a po střechu napěchovaným autem, ale bylo nutné jet hned dvakrát. Jak už se stalo zvykem, darované věci putují k potřebným prostřednictvím sdružení Bakhita, které se věnuje pomoci obětem novodobého otroctví, a České katolické charity v Brně. Obě organizace oceňují naši pomoc. A my všichni si můžeme být jistí, že věci, které nepotřebujeme, pomáhají zase jinde. Děkujeme, že pomáháte.

Nechat vzkaz