Rybova Česká mše vánoční

Nebylo to poprvé, co v bílovickém kostele sv. Cyrila a Metoděje o Vánocích zní Česká mše vánoční „Hej, Mistře!“ Jakuba Jana Ryby. A mnozí ji mají v živé paměti. A letos dlouho nebylo jisté, jestli bude. Ale stála za to. Kdo přišel a slyšel, ať už na štědrovečerní vigílii ve 20:30 hod. nebo pak na slavnou ranní mši Slavnosti Narození Páně v neděli v 9 hod., byl u vytržení. Mladí nebo dříve narození nešetšili slovy uznání. Potlesk byl skutečně od srdce. Byl to skutečně skvostný zážitek, který nikoho nenechal chladným. Děkujeme BACHS a všem hostům, kteří pod vedením Jiřího Řezníčka vystoupili. Lenka Hrubá (soprán), Monika Kulhánková (alt), Karel Viktorín (tenor), Tomáš Keberle (bas), Stanislav Boldižár (varhany), Jana Ježová, Veronika Vaňková, Pavel Vaněk (housle), Michaela Rousová, Pavel Frkal (violoncello), Ivan Hrubý (kontrabas).

Ceska mse vanocni 2016

Nechat vzkaz

*