Jednou za měsíc na farní kavárně

Farní kavárna se zpravidla otevírá druhou neděli v měsíci a jsou na ni zváni úplně všichni. Po letních prázdninách se nám termíny trochu rozhodily, ale už máme za sebou dvě kavárny a jedna nás do Vánoc ještě čeká. Kavárna je skvělou příležitostí si po nedělní mši trochu popovídat a seznámit se trochu víc než je možné v kostelních lavicích. Škoda spěchat domů, máme co si říct. Jen škoda, že pan farář musí rychle do Adamova na další mši. Někdy je to trochu zmatek, je nás hodně a místa, zdá se, málo. Ale nevadí, dobrých lidí se vejde… Tak přijďte na kafe nebo na čaj a nějaké ty zákusky a buchtičky připravované vždy s láskou.

Pokud máte zájem a jste ochotní pomoci a ujmout se jednoho z volných termínů kaváren, zapište se prosím na rozpis vyvěšený v předsíni kostela. Přijďte ale určitě na kafe či čaj a s desertem domácí výroby.

kavárna 2016-17