Cyrilometodějská zahradní slavnost

Datum 5. července je neodmyslitelně spojeno se jmény sv. Cyrila a Metoděje. Naši předkové před více než sto lety zvolili právě tyto dva světce za patrony bílovického kostela. Na začátku prázdnin jsou mnozí už na dovolené a na prázdninách. Byla by ale škoda nevyužít příležitost tohoto svátku a po mši sv. strávit čas společně na farní zahradě. Opět byla připravena spousta dobrot. Ale ještě předtím pan farář posvětil nové prostory v podkroví klubovny. Budou sloužit hlavně dětem, ale své zázemí zde najdou i mnohé další farní aktivity. Krásné místo k setkávání. Málokdo odolal, aby si nově otevřené prostory neprohlédl. A mnozí si také všimli dobudovaného plotu na dolním okraji hřiště. Pan farář rozhodně nelení a nerad odchází od rozdělané práce. I když ovoce toho celého díla a radost z toho, jak lidem ve farnosti slouží, už bude moci sledovat jen vzdáleně ze svého nového působiště.