Farní grilování

Druhé neděle v měsíci jsou v naší farnosti příležitostí k farní kavárně. Milá příležitost setkat se po mši u něčeho dobrého, popovídat si, seznámit se, být spolu víc než jen při slavení bohoslužby. Druhá červnová neděle díky očekávanému jarnímu počasí už několikátý rok vybízí k setkání na farní zahradě a grilování. 12. června bylo za farou opravdu veselo. Nejen že se grilovalo, jídla a pití bylo hojně, ale také se hrálo a zpívalo dlouho přes poledne, přidávali se další a tancování nebylo výjimkou. Bylo nám prostě fajn. Je dobré vědět, že patříme k sobě. Že se radujeme z Božích darů, z krásného léta, že když jsme spolu, je důvodů k radosti o tolik víc. Děkujeme všem, kteří se postarali o příjemné prostředí.

grilovacka_2016_1

grilovacka_2016_2