Září 2015 – kalendář akcí ve farnosti

 • Čtvrtek 3. září 2015: Večer s Biblí – v 19 hod. ve farní klubovně – společné čtení Písma;
 • Pátek 4. září 2015: Modlitba zpěvem – ve 20:30 hod. v kostele v Bílovicích;
 • 4. – 6. září 2015: Oslava 650 let založení obce Kanice – v sobotu 5. 9. v 9 hod. mše sv. na hřišti ZŠ;
 • 4. – 6. září 2015: Víkendovka dětí na zahájení školního roku v Hlubokých Mašůvkách – „Cesta do pravěku“ – pro všechny děti od 1. tříd – odjíždíme 4. září v pátek v 15:00 a vracíme se v neděli 6. září. Přihlášky najdete v předsíni kostela. Vyplněné přihlášky odevzdejte Lence Koudelkové nejpozději do 30. srpna.
 • Pátek 11. září 2015: po mši sv. (ta je v 17:30 hod.) ve farním sále – setkání s P. Antonínem Brychtou a povídání o jeho zkušenostech z misijního působení v Rusku;
 • Pátek 11. září 2015: modlitební společenství – ve 20:30 hod. – u Tomášků;
 • Neděle 13. září 2015: Pěší pouť do Vranova – společně v 7 hod. od bílovického kostela, možnost připojit se na začátku cesty Vojanka (Polanka) v 7:20 nebo v Útěchově (na horním okraji v asi 9:15 hod.), mše sv. pro poutníky v 11 hod. – bližší info paní Jitka Cívková;
 • Čtvrtek 17. září 2015: Večer s Biblí – v 19 hod. ve farní klubovně – společné čtení Písma;
 • Sobota 19. září 2015: Zahajovací výprava (skaut) – v 9 hod. na palouku u zelené turistické značky, na kraji lesa nad Polankou;
 • Neděle 20. září 2015: Farní kavárna – po ranní mši sv.;
 • Pátek 25. září 2015: modlitební společenství – ve 20:30 hod. – místo bude upřesněno.

 

 • Dětské mše svaté — každý čtvrtek (ve školním roce) v 17.30 hod. se koná mše sv. pro děti. Využijte tuhle příležitost, aby i vaše děti školního i předškolního věku mohly zakoušet společenství s Bohem v našem kostele.
 • Modlitby otců – každé úterý od 6.00 (ranní skupinka) a od 19.00 hod. (večerní skupinka) (dříve ve středu v 19 hod.) jsou Modlitby otců v našem kostele.
 • Kurzy ALFA – Pozvěte své přátele na Kurzy ALFA. Alfa je příležitostí seznámit se základy křesťanství, přesvědčit se o tom, čemu křesťané věří a co křesťanství nabízí. Alfa je určena pro všechny hledající, kteří si kladou otázky po smyslu života. Kurz se skládá z jedenácti večerů. Každý z nich začíná večeří v příjemném prostředí, následuje přednáška na dané téma a po zákusku a kávě je příležitost nad tématem diskutovat ve skupinkách. Další Kurz ALFA se bude konat po Novém roce 2016. Pokud chcete pomoci s přípravou, budeme rádi. Více zde.
 • Zkoušky sborů ve škole v Bílovicích vždy v neděli a ve středu od 18:00 hodin. V Babicích se sbor na zkouškách domlouvá operativně podle potřeby.

Seznam obsahuje akce, na jejichž pořádání se podílí farnost Bílovice nad Svitavou nebo na které chceme upozornit jako zajímavé. Dlouhodobější výhled v plánovaných událostech zde.

Nechat vzkaz

*