Začínají prázdniny

Čas prázdnin, čas dovolených, je opět před námi. Na mši sv. jsme poděkovali za uplynulý školní rok, za učitele i kamarády, za nově nabyté znalosti. Táborák na farní zahradě se stal už neodmyslitelným znamením toho, že je čas si odpočinout a vydat se vstříc prázdninovým zážitkům. Prosíme Pána, aby všechny chránil od možných nebezpečí, zvlášť pak ty, kdo vyrážejí na daleké cesty. Plni zážitků se pak po všech táborech a dovolených sejdeme na začátku září.

K začátku prázdnin také u nás v Bílovicích neodmyslitelně patří patrocinium našeho kostela, tedy Slavnost sv. Cyrila a Metoděje, na kterou tradičně pořádáme zahradní slavnost s grilováním. Nejinak tomu bylo i letos. I přes rozmarné počasí bylo moc hezké se sejít a oslavit tuhle příležitost.

foto z farního táboráku brzy doplníme

Komentáře jsou zablokovány.