Česká křesťanská akademie

V červnu 2020 byla v Bílovicích založena místní skupina České křesťanské akademie (ČKA). ČKA je fórem pro aktivní a kritické lidi, kteří se nespokojí s pasivním přijímáním věcí, fórem pro duchovní výměnu názorů, kde se otevírají a diskutují aktuální otázky vědecké, náboženské, kulturní a politické. Svoji činnost provozuje zejména prostřednictvím cca 70 místních skupin a odborných sekcí. Prezidentem České křesťanské akademie je Tomáš Halík.

Místní skupina ČKA v Bílovicích navazuje na činnost regionální pobočky Moravsko-slezské křesťanské akademie, která byla v Bílovicích činná v letech 2015 až 2020.

Těšíme se na setkání s Vámi při dalších příležitostech. Budeme vás zvát prostřednictvím plakátků a tohoto webu farnosti. Vstupné je vždy dobrovolné.
Kontaktní osoba: Jan Lata; e-mail jan.lata/zavináč/seznam.cz; http://www.krestanskaakademie.cz/

Nechat vzkaz

*