Zakončení prázdnin v Cizkrajově

Pro některé rodiny se stal pobyt na faře v Cizkrajově v blízkosti Slavonic v posledním srpnovém týdnu už neodmyslitelnou tečkou za letními prázdninami. A tento rok se sestava hezky rozrostla o další rodinky, zvlášť pak z malými dětmi. Takže bylo rušno a veselo. A středem zájmu byla velká hromada písku na dvoře. Větší děti si kromě obvyklé „kavárny“ a průvodcovské prohlídky připravily i dvě divadelní představení. Téměř každý večer táborák a buřty, na závěr návštěva věhlasných cestovatelů, dobré zmrzlinky ve Slavonicích i jinde, spousta ujetých kilometrů na kole v blízkosti hranic i docela daleko za nimi, krásné koupání a tím potvrzené moc hezké počasí, tedy jedno z těch nejlepších, jaké jsme to zažili. Bylo nám tady dobře, krásný odpočinek, dobrá parta. Díky, tak zase za rok.

Nechat vzkaz

*