Na farním dni v Adamově

Děkujeme adamovské farnosti za ozvání a milé přijetí na Farním dni. Tradičně ho připravují okolo svátku svaté Barbory, patronky farnosti. Letos to bylo v sobotu 9. prosince.

K panu faráři se přidalo z Bílovic sedm dětí a k tomu pět rodičů. Po ranních rorátech a vydatné snídani na faře připravené Olgou a Majkou jsme vyrazili na vlak do Adamova. Pro všechny přítomné byly přiravené nápadité dílničky, kde si mohly děti vyrobit drobné vánoční dárky z rozličných materiálů, vánoční přání nebo si nazdobit perníčky. A rozhodně nic tuctového. Dobré a pestré nápady a perfektní organizace, o všechno bylo postaráno. Bylo až neuvěřitelné, jak to děti bavilo. A co teprve rodiče! Taky si rádi hrajeme a tvoříme. A k tomu na oběd skvělý guláš, a vůbec spousta dobrého jídla a pití. Celý farní den pak vyvrcholil hudebním pohádkovým představením dětského souboru Červánek „Co takhle svatba, princi“.  A dokonce i tombola. Co jste vyhráli vy?

Vydařený den s adamovskými farníky. Děkujeme.

(foto Pavel L.)