Zavítej k nám, Bože Duchu svatý

Ve čtvrtek 25. května jsme oslavili Slavnost Nanebevstoupení Páně. O den později jsme zahájili modlitbu svatodušní novény. Až do pátku 2. června jsme se sešli vždy v 18:30 hod. v našem kostele. Novénu jsme začínali vždy písničkou Zavítej k nám, Bože Duchu svatý. Po ní následovaly chvály a prosby, v některé dny před Nejsvětější svátostí. Na závěr jsme připojovali i modlitbu za uzdravení Martínka. V sobotu 3. června se někteří připojili k pouti blanenské a adamovské farnosti do Křtin, kde jsme novénu v předvečer Slavnosti Seslání Ducha svatého zakončíme ve Křtináchili vigílií. A v neděli jsme pak Seslání Ducha svatého slavili i u nás v Bílovicích. Při mši sbor zazpíval i několik písní, které nás provázely v průběhu celé novény. A Zavítej k nám…, jak jinak, nemohla chybět.

okno-sv.-petr

Nechat vzkaz

*