První setkání farní rady

V adventní době proběhly volby do farní (pastorační) rady.První kolo se konalo v neděli 13. listopadu 2016 a každý hlasující (věk od 15 let včetně) mohl navrhnout až 5 jmen. Bylo odevzdáno 111 volebních lístků, z toho 109 platných. Platných hlasů bylo 461, rozdělených mezi 64 osob. Z toho 39 postupuje do druhého kola. Druhé kolo se uskutečnilo v neděli 27. listopadu 2016. Každý mohl na připravených volebních lístcích vybrat 7 kandidátů. Konečné výsledky pak byly oznámeny o týden později.

Členové farní rady jsou:
Kulhánek Pavel, Koudelková Lenka, Tomášek Martin, Lata Jan, Vaněk Roman, Cívková Jitka, Řezníček Jiří, Lázničková Alice, Martínková Monika, Štancl Jiří, Demel Josef.

Ve středu 21. prosince, krátce po přípravě vánočních stromků v kostele, se na faře konalo první přátelské setkání farní rady. Na farní radu se můžete obracet s náměty pro obohacení života farního společenství.