Bílovický zpravodaj o bílovické farnosti

Čtvrté letošní číslo Bílovického zpravodaje se jako hlavnímu tématu věnuje právě naší farnosti. Každá domácnost by měla mít toto číslo oblíbeného čtvrtletníku ve svých schránkách.

Vedle rozhovoru s otcem Pavlem Lazárkem, novým farářem, zde najdete také pozvánku na kurz ALFA, příspěvek Zdeňka Mrkose o historii kříže v Trávníkách, vzpomínku P. Jana Rybáře na dětství v Bílovicích, připomenutí mhistorických událostí okolo stavby bílovického kostela, ale třeba také krátké nahlédnutí do „běžného dne“ faráře. Editor také zařadil přehled kněží, kteří zde v dosavadních letech působili. Dočtete se také o úspěchu bílovických skautů. Neměli byste přehlédnout i pozvánky na události v čase adventním a vánočním.

Zpravodaj si rozhodně nenechte ujít. Zde je odkaz na web Obce, kde si můžete všechny příspěvky přečíst také.