Zakončení prázdnin v Cizkrajově

Tak jako v minulých letech i letos jsme závěrečný týden letních prázdnin prožili v České Kanadě, kouzelném kraji na pomezí Čech, Moravy a Rakouska. Naší základnou byla opět fara v Cizkrajově, která nám za ty roky v mnohém přirostla k srdci. Ubytování není zrovna pro náročné, ale jezdíme sem moc rádi. Letos po deváté. Počasí nám zrovna nepřálo. Akvapark v Dačicích zůstal celou dobu zavřený a kolem rybníků, jindy tolik oblíbených na koupání, jsme tentokrát projížděli jen na kolech. Dostaly přednost hrady a zámky, muzea, a taky oblíbená farma v Mutišově s prodejem přímo ze dvora. A samozřejmě houby, houby a zase houby. Opět jsme si užili spoustu legrace, zjistili, že jsou zde pro nás stále nová místa k objevování a i cyklotrasy se můžou měnit. Dešťové kapky jsou stejně mokré jako před rokem či před osmi. Příští rok pojedeme zas. A budeme rádi, pokud se k nám přidá ještě někdo další. Na faře je místa dost. Dobrých lidí se vejde…

 

Nechat vzkaz

*