Říjen 2014 – kalendář akcí ve farnosti

• Čtvrtek 2. října 2014: druhý večer kurzu Beta;
  • pátek 3. října 2014: Modlitba zpěvem – ve 20:30 hod. v kostele v Bílovicích;
  • neděle 5. října 2014: ministranti se sejdou přede mší už v 8:15 hod. – nácvik;
  • v pátek 10. října začínají opět na faře schůzky biřmovanců;
  • 10. – 12. října 2014 – Nížkovice – víkendovka pro tatínky s dětmi – bude upřesněno – bližší info Karel Ryšavý;
  • úterý 14. října – úklid a stěhování na faře – po stavebních úpravách, které na faře probíhaly v uplynulém období;
  • středa 15. října 2014: zahájení podzimního Kurzu ALFA – 1. večer – „Kdo je Ježíš?“;
  • čtvrtek 16. října 2014: třetí večer kurzu Beta;
  • středa 22. října 2014: podzimního Kurz ALFA – 2. večer – „Proč Ježíš zemřel?“;
  • pátek 24. října 2014: modlitební společenství rodin – ve 20:30 hod. – u Urválků v Kanicích;
  • sobota 25. října 2014: Duchovní obnova pro ženy „Být Ježíšovou učednicí“ – P. Adam Rucki – Slavkov u Brna, Dům Svaté Rodiny (Malinovského 280);
  • středa 29. října 2014: podzimního Kurz ALFA – 3. večer – „Jak získat víru?“;
  • čtvrtek 30. října 2014: čtvrtý večer kurzu Beta;
  • pátek 31. října 2014: Den půstu za mír na Blízkém východě, v afrických zemích a na Ukrajině – přidete se (přečtěte si List českých a moravských biskupů o pomoci trpícím křesťanům).
  • Dětské mše svaté — každý čtvrtek (ve školním roce) v 17.30 hod. se koná mše sv. pro děti. Využijte tuhle příležitost, aby i vaše děti školního i předškolního věku mohly zakoušet společenství s Bohem v našem kostele.
  • Modlitby otců – každé úterý od 6.00 a od 19 hod. (dříve ve středu v 19 hod.) jsou Modlitby otců v našem kostele.
  • Kurzy ALFA – Pozvěte své přátele na Kurzy ALFA. Alfa je příležitostí seznámit se základy křesťanství, přesvědčit se o tom, čemu křesťané věří a co křesťanství nabízí. Alfa je určena pro všechny hledající, kteří si kladou otázky po smyslu života. Kurz se skládá z jedenácti večerů. Každý z nich začíná večeří v příjemném prostředí, následuje přednáška na dané téma a po zákusku a kávě je příležitost nad tématem diskutovat ve skupinkách. Pozvěte své příbuzné a známé už teď na podzimní kurz, který začíná na začátku října. Pokud chcete pomoci s přípravou, budeme rádi. Více zde.
  • Zkoušky sborů na faře v Bílovicích i v Babicích vždy v neděli od 18:00, v Bílovicích navíc i ve středu od 18.00 hodin.

Seznam obsahuje akce, na jejichž pořádání se podílí farnost Bílovice nad Svitavou nebo na které chceme upozornit jako zajímavé. Dlouhodobější výhled v plánovaných událostech zde.