Další vydařená víkendovka tatínků a dětí

Stalo se už neodmyslitelnou tradicí nastupujícího jara, že tatínci z Bílovic a okolí seberou odvahu a svoje děti, přibalí nějaký ten spacák, špekáčky, kytaru a dobrou náladu, a vyrazí na květnový víkend na některou z nedalekých far. Po čase jsme se opět vrátili do oblíbeného Bedřichova u Lysic. Fara nabízí skvělé zázemí a okolí láká celou řadou přírodních atrakcí. Kdo se bojí, nesmí do lesa. A už vůbec ne s námi na víkendovku. Dobytí hradu Rychvald (no, moc z něho nezbylo) bylo pro bandu jedenácti tatínků a více než dvacítky dětí úplná hračka. několik kapek nás rozhodně nemohlo odradit. Tím spíš když v Lysicích čekala cukrárna se zmrzlinou. Na to se pak nacpat špekáčky… No bude lepší, dát si odstup, a tak jsou tu hry a soutěže, střílení, skákání, šplhání… No kdo myslíte, že se zapotil víc? Kuchařské umění chlapů dostalo taky svůj prostor. Nedělní oběd měl všechny parametry špičkové stravy v nejlepším podniku. Na podzim se opět můžete těšit a přidat se k nám.

Komentáře jsou zablokovány.