Letní dovolená rodin v Cizkrajově

Stalo se nepsanou tradicí, že v na konci letních prázdnin jede několik rodin (nejen) z Bílovic a okolí na letní týden v České Kanadě. Letos po roční přestávce se naším útočištěm opět stala fara v Cizkrajově. Ubytování není zrovna pro náročné, ale jezdíme sem moc rádi. Letos poosmé. A stále máme co při našich výletech objevovat. Děti jsou starší a šikovnější. Navštívili jsme opět Hadí vrch blízko obce Návary, na kolech vyjeli i do přilehlých vesniček v Rakousku, prozkoumali jsme slavonické podzemí, navštívili židovský hřbitov u Markvarce a vystoupili jsme na novou rozhlednu nad Valtínovem. Ti šťastnější našli i Ďáblovu prdel a ti nejšťastnější se od tam i vrátili živí. Na koupání s výjimkou prvního dne to ale letos moc nebylo. Výletům pěším i na kolech ale počasí docela přálo. Hurá, tak za rok… Příští rok v termínu 19. – 26. července 2014.

Komentáře jsou zablokovány.