Pozvánka na Svatodušní novénu

Milí spolufarníci,
Blíží se doba, kdy můžeme spolu ve všech našich spojených farnostech prožít ve společné modlitbě Novénu k Duchu svatému. Modlitební společenství se zpěvy a modlitbou v trvání cca 30 – 40 minut zahájíme první tři dny v babickém kostele (27., 28. a 29. května), od pondělí do středy (29., 30. května a 1. června) bychom pokračovali v Adamově a závěrečné triduum (2., 3. a 4. června) by proběhlo v bílovickém kostele.
Novéna začíná v pátek 27. května v Babicích. Každé společné setká začíná vždy v 18:30 hod. v kostele (postupně v Babicích nad Svitavou, Adamově a Bílovicích nad Svitavou). Novénu zakončíme v sobotu 4. června ve 20 hod. vigilií Slavnosti seslání Ducha sv. v Bílovicích.
Chtěli bychom povzbudit všechny farníky ze všech tří farností a zvláště biřmovance ke společnému prožívání chvil s Duchem svatým.

Pokud by se někdo z Vás chtěl podělit o svědectví, budeme jen rádi. A kdo vládne hrou na nějaký hudební nástroj, bude rovněž vítán, protože kdo zpívá (a hraje), dvakrát se modlí!
Všechny srdečně zveme
Jura a Helena Řezníčkovi