Farní sál v novém

V listopadu a prosinci proběhly práce na rekonstrukci farního sálu. Nová (a s okolními prostory sjednocená) podlaha přinesla také cílenou bazberiérovost. Podstatná část práce zůstává běžnému zraku skrytá, protože se skrývá pod vlastní podlahou. Ale každému, kdo znal tyto prostory před započetím prací, je jasné, kolik úsilí a financí tato akce znamenala. Díky dobrému plánování a ochotné pomoci se vše navíc stihlo tak, že všechny předvánoční a vánoční aktivity už mohly proběhnout v novotou zářícím zázemí. O tom, jak se práce povedla, se můžete přesvědčit sami. Na fotografiích můžete vidět pár záběrů před závěrečným úklidem. Na vlastní oči jste se mohli přesvědčit už při několika událostech a pravidelných činnostech. Už v adventním čase se zde uskutečnily adventní dílničky pro děti. Postupně se sem vrátily všechny aktivity farnosti pro děti, mládež i dospělé.

Projekt byl spolufinancovaný s využitím příspěvku poskytnutého z dotace Jihomoravského kraje z programu „Rozvoj materiálně technické základny mimoškolních zájmových aktivit dětí a mládeže„.