Oslava skautského výročí

Díky celospolečenským omezením nebylo možné v roce 2020 uspořádat oslavu desátého výročí vzniku skautského oddílu v Bílovicích. Pořádná oslava tedy přišla na řadu až o rok později. V sobotu 25. září odpoledne si skauti připravili pestrý program nejen sami pro sebe, ale i pro rodiče a všechny příznivce a podporovatele. V úvodu zavzpomínal Pavel Kulhánek na události a sobnosti, které stály u zrodu i realizace počátků oddílu Junáka v roce 2010 v Bílovicích. Všichni se bavili u výstavky fotografií z uplynulých let. Kambalky si připravily vtipnou scénku o přepadu. Velký zájem vzbudil koncert skautské kapely. Souběžně byly pro děti připraveny hry na hřišti. Barča ochotně odpovídala na dotazy ohledně světového setkání Jamboree v Západní Virginii. Program pokračoval i dlouho po setmění, jak jinak, u ohně při kytaře a zpívání. A následující neděli jsme při mši sv. děkovali za těch 11 let a všechno požehnání, které díky působení skautů v Bílovicích dostáváme.

Komentáře jsou zablokovány.