Farní pouť na Plzeňsko

Letošní farní pouť letos zavedla zájemce na Plzeňsko. Ve dnech 6. až 8. května 2018.
Lenka zařídila všechno potřebné, poutníků byl plný autobus, program bohatý. Všichni se zase trochu víc poznali a tak se dá říct, že farnost díky těmto poutím roste ve vzájemných vztazích napříč generacemi. I tentokrát se zůčastnilo několik kompletních rodin s malými dětmi, na druhé straně nechybělo ani významné zastoupení těch nejstarších farníků. Klášter Plasy, Mariánská Týnice, Kralovice, zámek Blatná a premonstrátský klášter Milevsko, to byly hlavní zastávky poutníků.

Poutníci ocenili i dobře zvolené místo pro ubytování na zámečku Nečtiny, který spojoval nezbytné pohodlí spolu s krásným a historickým prostředím nabízejícím okolí vyzývající k doplnění poutních zážitků až do pozdního večera. A když na Plzeňsko, nutno říct, že i na to pivo došlo…