Bílovické farní oplatky prodány do posledního kousku

Vážení přátelé,

uplynul více než rok od chvíle, kdy jsme poprvé začali nabízet bílovické farní oplatky. Postupně se prodalo všech 1 000 objednaných kusů se čtyřmi příchutěmi, které byly po dohodě s výrobcem, firmou Unita z Bílé Vody na Jesenicku, rozděleny do čtyř dodávek. Děkujeme za finanční příspěvky nad rámec stanovené ceny, projevenou důvěru, milá setkání a slova chvály. Vaším přičiněním se podařilo nejen udělat radost mnohým milovníkům sladkého bez rozdílu věku, ale také vybrat 18 500 Kč na opravy bílovického kostela, zvláště pak střechy. Uvedená částka byla v plné výši odevzdána duchovnímu správci v Bílovicích. Faktury a případné vyúčtování je pro zvědavce k dispozici. Pokud by byl mimořádný zájem o další balení oplatků, zvážíme pokračování prodeje a zajištění výroby.

S úctou  Vaši organizátoři.

Několik zajímavostí k bílovickým farním oplatkům:

  • první balení oplatků z krabice dostal P. Jaroslav Filka,
  • bílovické farní oplatky si odvážel do Prahy také p. kardinál M. Vlk,
  • největší zájem byl o čokoládovou a oříškovou příchuť,
  • nejvíce oplatků se prodalo při slavnosti výročí posvěcení bílovického kostela (2013),
  • bílovické farní oplatky se společně s misionáři z USA dostaly i na americký kontinent,
  • v krabičkách bylo standardně pět kusů, v krabičce s čokoládovými oplatky byly pouze čtyři kusy – musely splňovat váhový limit 135 g,
  • žádné z prodaných balení nemělo prošlou záruční lhůtu.

[David Ondruš]

Díky ti, Davide, od celé bílovické farnosti.

Nechat vzkaz

*