Farní misie v Bílovicích a Babicích

Chceme Vás srdečně pozvat na některý z následujících programů misijních dnů v našich farnostech. Budete mít možnost setkat se se skupinkou misionářů ze Spojených států. Využijte příležitost k nalezení, oživení či prohloubení osobního vztahu s Bohem.
  • Neděle 13. října v 18.30 hod.
    Program v kostele v Bílovicích – přednáška, svědectví, od 20 hod. adorace s možností svátosti smíření či přímluvné modlitby
  • Pondělí 14. října
    V 17.30 hod. mše sv. a program v kostele v Bílovicích a po skončení agapé na faře (neformální setkání misionářů s lidmi).
  • Úterý 15. října
    V 17 hod. setkání  s lidmi v Babicích na faře.
    V 18.00 mše sv. v kostele a krátká adorace s možností přímluvné modlitby. Následuje agapé na faře (neformální setkání s lidmi).
  • Středa 16. října
    V 17.30 hod. mše sv. a program v bílovickém v kostele. Po skončení mše rozlučka na faře.