Září – kalendář událostí ve farnosti

Předběžný kalendář akcí v září 2013:

Čtvrtek 5. září 2013 – první mše pro děti v novém školním roce – v 17:30 – žehnání školákům a posvěcení aktovek a školních pomůcek, které si děti přinesou s sebou.

Víkend 6. – 8. září 2013 – Víkendovka pro školáky – fara v Koněšíně – odjezd v pá 15 hod. od fary, návrat v neděli v podvečer, přihlášky a info Lenka Koudelková.

Sobota 7. září 2013 – Kurzy Alfa v Bílovicích – přípravné dopoledne na bílovické faře pro ty, kdo se chtějí podílet na přípravě – začátek v 8 hod., bližší info Martin Tomášek.

Sobota 7. září 2013 – Svatý otec František vyhlásil tento den pro celou církev jako den postu a modlitb za mír v Sýrii, na Blízkém východě a na celém světě. Více: http://radiovaticana.cz/clanek.php4?id=18788 nebo http://tisk.cirkev.cz/ze-zahranici/vyzva-cbk-ke-dni-modliteb-a-postu-za-syrii/

Pátek 13. září 2013 – ve 20:30 hod. modlitební společenství (chvály, díky, prosby, sdílení, Písmo) – místo bude upřesněno předem.

Sobota 14. září 2013 – Zahajovací výprava skautského oddílu – http://bilovice-1.skauting.cz/

Neděle 15. září 2013 – pěší pouť farnosti do Vranova u Brna – podobně jako před rokem odcházíme v 10 hod. (po ranní mši sv.) od bílovického kostela přes Polanku a Útěchov; v 15 hod. mše sv., návrat pro zájemce společný pěšky, ostatní můžou využít MHD.

Čtvrtek 26. září 2013 – první večer Kurzů Alfa v Bílovicích

Pátek 27. září 2013 – ve 20:30 hod. modlitební společenství (chvály, díky, prosby, sdílení, Písmo) – místo bude upřesněno předem.

Modlitba zpěvem bude z technických důvodů až první pátek v říjnu, tedy 4. října 2013.

Upozorňujeme na mimořádnou příležitost zakoupení pamětních medailí a bílovických oplatků vydaných při příležitosti 100. výročí kostela. Koupí těchto předmětů přispějete na opravy kostela. Lze zakoupit vždy po nedělní mši nebo objednat na emailu farnosti s osobním doručením. Více zde.

Komentáře jsou zablokovány.