Listopad 2013 – kalendář událostí ve farnosti

Předběžný kalendář akcí v listopadu 2013:

Pátek 1. listopadu 2013 – Modlitba zpěvem – od 20:30 hod. v kostele (jako každý první pátek v měsíci) – zvou Řezníčkovi.

Neděle 3. listopadu 2013 – Adorační den farnosti – od 9 hod. do 19 hod. – celý den bude vystavena Nejsvětější svátost oltářní a bude probíhat nepřetržitá adorace. Pokud jste se nezapsali na konkrétní čas služby během dne, přijďte podle svých možností. Připojte se ke společné modlitbě. Adorace bude zakončena požehnáním v 19 hod. Mše sv. ráno je mimořádně v 8 hod.

Více o bohoslužbách a zpovídání v těchto dnech: zde

Pátek 8. listopadu 2013 – v 17:30 hod. – Bílovice – mše sv. za Kurzy Alfa.
Pátek 8. listopadu 2013 – ve 20:30 hod. – modlitební společenství u Ryšavých v Kanicích – chvály, díky, prosby, Bible (Jan 19, 23-42).
Neděle 10. listopadu 2013 – po mši sv. (9 hod.) farní kavárna.

Sobota 9. listopadu 2013 – v 18:00 hod. v sále Obecní hospody – BACHS – Decenium – slavnostní benefiční koncert k 10. výročí vzniku – http://www.bilovickysbor.cz/rs/index.php/news

Sobota 9. listopadu 2013 – od 9:00 do 17:00 hod. – duchovní obnova pro ženy ve Slavkově u Brna – „Hořící keř“ (setkání s Bohem, které proměňuje) – vede P. Adam Rucki. Nutné se přihlásit; pro domluvu na společné dopravě auty – Barbora Tomášková.

Sobota 16. listopadu 2013 – 17 hod. – Martinská husa – pořádá o. s. Živá tradice pro Bílovice – více zde.
Pátek 22. listopadu 2013 – v 18:30 hod. na faře (farní sál) – poslechový pořad Richarda Lanka – Beatles, aneb Lennon vs. McCartney – o vzájemné spolupráci i nekonečné rivalitě legendární autorské dvojice.

Sobota 23. listopadu 2013 – od 9:00 do 17:00 hod. – duchovní obnova pro muže ve Slavkově u Brna – „Nic se neboj. Já jsem první a poslední. Živý. (Zj 1,17)“ (několik rad do duchovního života) – vede P. Jan Szkandera.  Nutné se přihlásit; pro domluvu na společné dopravě auty – Martin Tomášek.

A už teď malé nahlédnutí do prosince:

V sobotu 7. prosince 2013 – od 16 hod. v sále Obecní hospody – Mikuláš a jeho andělé – mikulášská nadílka pro všechny děti, při které se rozhodně nebudete nudit – opravdový Mikuláš.

—-

Každý čtvrtek od 19 hod. – Kurzy Alfa v Bílovicích – pozvánka na večeři pro ty, kdo hledají a ptají se po smyslu života…

Každý čtvrtek v 17:30 hod. se koná mše sv. pro děti. Využijte tuhle příležitost, aby i Vaše děti školního i předškolního věku mohly zakoušet společenství s Bohem v našem kostele.

—–

Upozorňujeme na mimořádnou příležitost zakoupení pamětních medailí a bílovických oplatků vydaných při příležitosti 100. výročí kostela. Koupí těchto předmětů přispějete na opravy kostela. Lze zakoupit vždy po nedělní mši nebo objednat na emailu farnosti s osobním doručením. Více zde.

Obě očekávané publikace, vydávané v jubilejním roce oslav našeho kostela: Sborník „100 let bílovického kostela“ a také překlad Obřanské kroniky si budete moci koupit na Bílovických vánočních trzích.

Po celý rok můžeme zapisovat své příspěvky do pamětní knihy.

Komentáře jsou zablokovány.