Život v Duchu – farní obnova v Duchu svatém od října

Zveme na obnovu v Duchu svatém, která se v následujících měsících uskuteční v naší farnosti v Bílovicích nad Svitavou.
V neděli 15. září budeme mít možnost si na závěr mše sv. poslechnout svědectví z jednoho z minulých seminářů. A samozřejmě si i o obnově promluvit a dovědět se víc.
Pro účast se vyžaduje přihlášení. Přihlaste se co nejdřív. Stojí to za to.

Seminář Život v Duchu (podle P. Ernsta Sieverse)
Osmitýdenní obnova pro ty, kteří chtějí prohloubit svůj vztah k Ježíši Kristu a najít svá obdarování pro život v plnosti.

První setkání ve čtvrtek 10. října 2019 v 18:30 hod.
Další setkání vždy ve čtvrtek v 18:30 hod. a dvě mimořádná setkání v neděli (15-18h):

Čtvrtek 17. října 2019 – Bůh, který je ti otcem (ale i matkou), miluje tě zcela osobně
Čtvrtek 24. října 2019 – Ježíš tě spasí a osvobodí
Čtvrtek 31. října 2019 – Ježíš je Pánem tvého života
Neděle 3. listopadu 2019 – bohoslužba pokání a smíření
Čtvrtek 7. listopadu 2019. – Ježíš tě povolává za svého učedníka
Čtvrtek 21. listopadu 2019 – Ježíš tě naplňuje svým svatým Duchem
Čtvrtek 28. listopadu 2019 – Duch svatý ti dává dary a milosti
Neděle 1. prosince 2019 – bohoslužba vylití Ducha svatého
Středa 4. prosince 2019 – Duch svatý tě včleňuje do Těla Kristova
Čtvrtek 12. prosince 2019 – Duch Ježíše ti dává schopnost nést ovoce
Čtvrtek 19. prosince 2019 – Rozeslání

Seminář povede P. Petr Beneš. Každý čtvrteční večer se skládá z promluvy, po kterém následuje sdílení a modlitba ve skupinkách. Večerní setkání by měla trvat přibližně 90 minut. Každý večer dostanete texty na následující týden.
Seminář lze absolvovat pouze jako celý, nejde se účastnit jen několika vybraných večerů. Obnova klade také důraz na osobní čas, který je potřeba také každý den věnovat osobní modlitbě. Dvě mimořádná setkání v neděli jsou vyhrazena pro bohoslužbu smíření a pro bohoslužbu vylití Ducha svatého.
Účast na semináři je bezplatná. Pokud přispějete na energie, budeme rádi.

Přihlaste se a přijďte na úvodní setkání ve čtvrtek 10. října. Na úvodním večeru se dovíte všechno potřebné o tom, jak obnova bude probíhat.

Přihlásit se můžete zde (do 2. října, možná i trošku déle): https://forms.gle/LK9TzRP6x8XoaC4u6

Příručka účastníka semináře a současně pomůcka k osobní modlitbě k dispozici zde: https://www.pastorace.cz/Knihovna/Sesit-pro-ucastniky-seminare.html