Tříkrálová sbírka 2019

Tříkrálová sbírka se v celé České republice těší velké a stále rostoucí pozornosti a s tím i spojené štědrosti přispěvatelů. Stejně jako v minulých letech i letos prošli skupinky koledníků celé Bílovice. Mši sv. pro koledníky, ale nejen pro ně, sloužil v bílovickém kostele otec Pavel v sobotu 5. ledna ráno. Následovala tradiční snídaně na faře a pak už se koledníci vydávali do svěřených oblastí naší obce. A s jakým výsledkem?

Věrka Švejdová říká: „Milí bílovčáci, jménem farní charity Vám všem děkujeme za Vaši účast na Tříkrálové sbírce, ať už koledováním nebo přispěním. Letos jste byli opravdu štědří – vybralo se neuvěřitelných 94 888Kč (na těch 100 tisíc si musíme počkat, povedla se při počítání kasiček udělat chyba, za kterou se omlouváme). Děkujeme!“